درباره الوسروش

مجموعه طراحی و چاپ سروش فعالیت خود را از سال 1369 در صنعت چاپ کشور آغاز و در سال 1388 با تغییر مدیریت، جذب کارکنان جوان و تکیه‌بر شعار " علم و فن - تجربه و هنر" نگاه نوگرایی و خلاقانه را در زمینه‌ی طراحی و چاپ ایجاد و با نوآوری در برخی ساختارهای اجرایی صنعت چاپ از قبیل ثبت سفارش، مدیریت مشتریان، بسته‌بندی و همچنین فرهنگ‌سازی در حوزه طراحی گرافیک، توانست در مدتی کوتاه مورد استقبال مشتریان قرار گیرد.

مجموعه طراحی و چاپ سروش با پشتوانه‌ی مدیران و کارکنان سخت‌کوش، در راستای گرایش‌های نو اندیشانه‌ی خود، از سال 1393 برای اولین بار در شمال غرب کشور، پس از انجام تحقیقات علمی و میدانی در بازار هدف و ایجاد گروه حرفه‌ای انفورماتیک در مجموعه، موفق به راه‌اندازی سامانه آنلاین " الو سروش" شد.

ثبت سفارش طراحی و چاپ آنلاین، پیگیری سفارش‌ها، درخواست ارسال، تجدید چاپ و ... قسمتی از امکانات پایانه اینترنتی ذکر شده است.

کسب رضایت مشتریان با روند اتخاذی حفظ محیط‌زیست، اشتغال مستقیم قریب بر 15 و غیرمستقیم 40 نفر، کاهش مراجعات حضوری و ... ازجمله موفقیت‌های سامانه آنلاین " الو سروش" است.

مجموعه طراحي و چاپ سروش افتخار دارد که راهگشای ارائه‌ی طرح‌های سفارش آنلاین در عرصه‌ی صنعت چاپ بوده و به‌عنوان عاملی محرک در میان اهالی این صنف و مردم عزیز و غیور ایران‌زمین بوده است.

این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است